Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, ek, 1800-talets slut, beslag i mässing, läderklädd skiva, höjd 132, 90x55 cm

Slitage, märken

911590

2021-05-04