Litografi Fabian Lundqvist

Litografi Fabian Lundqvist
Litografi Fabian Lundqvist
Litografi Fabian Lundqvist
Litografi Fabian Lundqvist
Litografi Fabian Lundqvist
Litografi Fabian Lundqvist

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Dansös, signerad samt daterad 59, litografi, ca 40x15 cm

911594

2021-05-06