Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Tiger, signerad M Pyk, olja på duk, 27x23 cm

911595

2021-05-04