Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNIV, samearbete, 1900-tal, skaft i björk, signerad, längd inkl. slida i graverat renhorn samt läder ca 25 cm
Med dedikation
911604
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här