Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

KNIV, samearbete, 1900-tal, skaft i björk, signerad, längd inkl. slida i graverat renhorn samt läder ca 25 cm

Med dedikation

911604

2021-05-04