Oljemålning Bengt Orup

Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup
Oljemålning Bengt Orup

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Motiv från Domsten, signerad Orup, daterad a tergo 1946, olja på duk, ca 23x46 cm

911609

2021-05-06