Toiletteset 2+2 delar Nysilver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TOILETTESET, 2+2 delar, nysilver, bestående av två borstar och 2 burkar med lock, i äldre originaletui CG Hallberg medföljer
Två delar CG Hallberg
Bruks/ putsslitage. Gravyr. Glas med kantnagg.
911610
2021-05-29