Toiletteset 2+2 delar Nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOILETTESET, 2+2 delar, nysilver, bestående av två borstar och 2 burkar med lock, i äldre originaletui CG Hallberg medföljer

Två delar CG Hallberg

Bruks/ putsslitage. Gravyr. Glas med kantnagg.

911610

2021-05-29