Jardiniere Art Deco

Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco
Jardiniere Art Deco

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JARDINIERE, tenn, Just Andersen, Art Deco, 1920/30-tal, Danmark, med dedikation, höjd ca 14, längd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage

911612

2021-05-06