Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JARDINIERE, tenn, Just Andersen, Art Deco, 1920/30-tal, Danmark, med dedikation, höjd ca 14, längd ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage
911612
2021-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner