Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupa i cremfärgat pressat glas, höjd ca 45, diameter 22 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

911617

2021-05-06