Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupa i cremfärgat pressat glas, höjd ca 45, diameter 22 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
911617
2021-05-06