Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat, bronserade beslag, svarvade ben, höjd ca 77, 109x56 cm

Senare bemålning, skador

911622

2021-05-04