Oljemålning efter Zorn

Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn
Oljemålning efter Zorn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Anders Zorns etsning "Syskonen", daterad 1899, olja på duk, ca 34x27 cm

911627

2021-05-06