Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, kromat fäste, kupa i opalinglas, höjd ca 53 cm

Brukslitage, kromet ngt korroderat

911628

2021-05-04