Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
VASER, 1 par, porslin, troligen Tyskland, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, i form av ymnighetshorn, dekor av putti och björnbär, polykromt bemålade, höjd ca 22 cm
Smärre skick, en med kantlagning
911630
2021-05-06