Vas Kina 1900-tal

Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal
Vas Kina 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, famille verte, dekor av krigsscen, höjd ca 25 cm, träsockel medföljer

Nagg

911632

2021-05-06