Litografi Gunnel Frieberg

Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg
Litografi Gunnel Frieberg

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): " Gatuförsäljerskor", signerad Gunnel Frieberg, eget tryck, 23/35, litografi, ca 45x40 cm

911634

2021-05-06