Litografi Nils Wedel

Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel
Litografi Nils Wedel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS WEDEL (1897-1967): "Gycklare", signerad Nils Wedel, litografi, ca 24x32 cm

911638

2021-05-06