Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ASSIETTER, 4 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, glaserade i järnoxid, diameter ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
911639
2021-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner