Litografi Vera Nilsson

Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson
Litografi Vera Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Händer II", signerad Vera Nilsson, numrerad 12/260, litografi, ca 56x42 cm

911643

2021-05-06