Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i teak och mässing, kupor i rökfärgat glas, 5-armad, höjd ca 53, diameter ca 54 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
911646
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här