Edvin Ollers assietter Elme Glasbruk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS, assietter, 6+7 st., klar och matterad glas, Elme Glasbruk, diameter ca 16-16,5 cm

Smärre nagg, slitage

911647

2021-05-06