Oljemålning Vera Nilsson

Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson
Oljemålning Vera Nilsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Heden", signerad, V Nilsson, olja på duk, ca 37x45 cm

Mindre färgbortfall

911648

2021-05-06