Gustaf Böklin oljemålningar

Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar
Gustaf Böklin oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAF BÖKLIN (1879-1966) (3) 2 blomsterstilleben, signerade, olja på pannå, ca 22x19 cm samt 24x26 cm, med följer ARVID ÖSTRÖM (1889-1955) 1 stilleben med blommor, olja på pannå, ca 18x15 cm

911653

2021-05-03