Citterio B&B Italia Charles

Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles
Citterio B&B Italia Charles

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, hörnsoffa, "Charles", B&B Italia, 2 moduler, sitthöjd ca 39, totallängd 254 cm, delarnas mått 159x95 cm respektive 95x156 cm

Slitage, fläckar, skador

911658

2021-05-06