Kabinettskåp
Klubbat för:
1 100 SEK
8 000 SEK
KABINETTSKÅP, 1920-tal, Swedish Grace, fanérat i rot, jakaranda samt mahogny, skuren dekor, invändigt med lådor, kassetter samt hyllplan, höjd 141, 105x52 cm
Smärre slitage, repor, märken, skuren dekor med avslag
911660
2021-05-03