Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

8 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1920-tal, Swedish Grace, fanérat i rot, jakaranda samt mahogny, skuren dekor, invändigt med lådor, kassetter samt hyllplan, höjd 141, 105x52 cm

Smärre slitage, repor, märken, skuren dekor med avslag

911660

2021-05-03