Stolar Sika Design

Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design
Stolar Sika Design

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIKA DESIGN, stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, rotting, skyltmärkning, sitthöjd ca 48 cm

3 ryggar med skador (varav 1 mer omfattande), 1 sits m mindre skador

911670

2021-05-04