Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GINO MANCA, trädgårdsfontäner, 2 st, betong, 1900-tal, signerade, höjd ca 87 resp 117 cm
Skador, avslag, spår av bronsering
911683
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här