Trädgårdsfontäner
Vollendet
2021-05-04
911683
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GINO MANCA, trädgårdsfontäner, 2 st, betong, 1900-tal, signerade, höjd ca 87 resp 117 cm
Skador, avslag, spår av bronsering