Trädgårdsfontäner

Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner
Trädgårdsfontäner

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GINO MANCA, trädgårdsfontäner, 2 st, betong, 1900-tal, signerade, höjd ca 87 resp 117 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, avslag, spår av bronsering

911683

2021-05-04