Peter Dahl litografi
2021-05-07
911686
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019) Restauranginteriör, signerad, numrerad 140/375, litografi, ca 42x58 cm