Victor Vasarely färgserigrafi
2021-05-03
911687
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Komposition, signerad, onumrerad, serigrafi, bildmått ca 15x13 cm