Maja Setterberg oljemålning

Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MAJA SETTERBERG (1876-1950): Motiv med flickor i folkdräkt, signerad samt daterad 1932, olja på duk, ca 39x35 cm

911689

2021-05-07