Lennart Jirlow, Millenium, färglitografi
Valmis
2021-05-07
911692
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LENNART JIRLOW (1936-2020): "Millenium", 1999, signerad L. Jirlow, numrerad 1042/1999, färglitografi, bildstorlek 57x71