Lennart Jirlow, Millenium, färglitografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Millenium", 1999, signerad L. Jirlow, numrerad 1042/1999, färglitografi, bildstorlek 57x71

911692

2021-05-07