Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAX ERNST (Frankrike, 1891-1976): Komposition, signerad och numrerad 44/99, färglitografi, motivmått ca 27x39 cm

911696

2021-05-03