Madeleine Pyk litografi
2021-05-06
911708
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med ateljeinteriör, signerad samt numrerad 206/380, litografi ca 55x39 cm