Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
ELIS RYBERG (1919-1985): Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 257/360, färglitografi, ca 44 x 54 cm
Möjligen gulnat blad
911711
2021-05-06