Oljemålning Brita Nordencreutz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Motiv av damm, signerad B Nordencreutz, daterad 64, olja på duk, ca 38x46 cm

911728

2021-05-06