Nils Fougstedt, akvarell

Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell
Nils Fougstedt, akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS FOUGSTEDT (1881-1954) akvarell på papper, mytoligisk scene, signerad i blyerts Nils Fougstedt, 19,5x27,5 cm

911766

2021-05-07