Certina Argonaut 280 Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA, Argonaut 280, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona märkt C, ref nr. 913345841, kaliber 25651, diam 37 mm, armband nylon medföljer

Bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

911786

2021-05-09