Skåp 1700-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1700-talets andra hälft, gustavianskt, 2-delat, brutet krön, nederdel med lådor, dörrar och lådfronter med räfflor, inredning med hyllplan samt skedhylla, höjd ca 180, 110x36 cm
Nyckel finns
Senare underrede, listdel saknas, senare bemålning
911789
2021-05-04