Oljemålning Brita Af Klercker

Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker
Oljemålning Brita Af Klercker

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): "Strykerska", monogramsignerad B.K, betitlad samt daterad a tergo 1945, olja på pannå, ca 45x37 cm

911792

2021-05-06