Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SPELBORD, England, 1900-talets andra hälft, för 6 spelare, mahogny med grön läderskiva, ben med fothylsor och hjultrissor, höjd ca 72, diameter 146 cm
Bruksslitage, märken förekommer
911801
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här