Spelbord England 1900-tal

Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal
Spelbord England 1900-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SPELBORD, England, 1900-talets andra hälft, för 6 spelare, mahogny med grön läderskiva, ben med fothylsor och hjultrissor, höjd ca 72, diameter 146 cm

Bruksslitage, märken förekommer

911801

2021-05-06