Edition Argent Potatissked Georg Jensen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, potatissked, sterlingsilver, modell Bernadotte, stämplat Georg Jensen & Wendel, Danmark, längd 24 cm, vikt ca 130 gram.

Obetydligt slitage.

911802

2021-05-23