Akvarell Peter Dahl

Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl
Akvarell Peter Dahl

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Kvinna i röd klänning, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 76x57 cm

911806

2021-05-06