Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Kvinna i röd klänning, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 76x57 cm
911806
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här