Montblanc Stiftpenna 272 1950-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTBLANC, stiftpenna 272, 1950-tal, randigt grått pärlemor irriserande fodral, guldfrägade detaljer, längd ca 130 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
911807
2021-05-09