Montblanc Stiftpenna 272 1950-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

MONTBLANC, stiftpenna 272, 1950-tal, randigt grått pärlemor irriserande fodral, guldfrägade detaljer, längd ca 130 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

911807

2021-05-09