Piedestal Art Deco

Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco
Piedestal Art Deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1930-40-tal, björk, höjd ca 102 cm

Slitage

911816

2021-05-06