Bägare istång samt sked silver Ryssland
Valmis
2021-05-03
911821
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BÄGARE, SKED och ISTÅNG, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, bägare med cisilerad dekor, bägarens höjd 7 cm, vikt 174 g
Bägare med bucklor