Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BÄGARE, SKED och ISTÅNG, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, bägare med cisilerad dekor, bägarens höjd 7 cm, vikt 174 g
Zustandsbeschreibung
Bägare med bucklor
911821
2021-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner