Bägare istång samt sked silver Ryssland

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BÄGARE, SKED och ISTÅNG, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, bägare med cisilerad dekor, bägarens höjd 7 cm, vikt 174 g

Zustandsbeschreibung

Bägare med bucklor

911821

2021-05-03