Soffbord teak Alberts Tibro
Valmis
2021-05-06
911823
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOFFBORD, fanerat med teak, märkt undertill Alberts Tibro, höjd ca 50 cm, 70x50 cm
Bruksslitage